• Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Tarihçemiz

e-Posta Yazdır PDF

Odamız 1971 yılında kurucu üyeler Necdet SAYIN ,Hüseyin DEMİRCİ ,Mustafa TÜMER , Hüseyin EREN ve Fuat AYBAL tarafından Bakkal Bayi ve Büfe Esnaf Derneği olarak kurulmuş olup, 10 .06.1973 tarihinde yapılan Genel Kuruldan sonra yukarıda isimleri zikredilen kurucu üyeler tarafından  Necdet SAYIN Başkanlığında ilk toplantı yapılmıştır.

Kuruluşumuzdan itibaren Başkanlarımız

Necdet Sayın       01.06.1971 -------28.12.1977

İsmail Eskiköy      28.12.1977--------06.01.1978

Kazım Tarhan       06.01.1978-------13.03.1978

Ajlan Özgen         13.03.1978-------15.05.1978

Adnan Lermi        15.05.1978-------02.12.1979

Mustafa Ören       02.12.1979-------09.10.1984

Hüseyin Demirci    09.10.1984-------10.09.2001

M.Mevlüt Kalabaş  10.09.2001-------07.03.2010

Erol Demirci           07.03.2010-------Halen devam ediyor.

 

You are here Hakkımızda Tarihçemiz